Jakie są odpowiednie zioła na potencję dla panów?

Czym jest potencja?

Potencja określa zdolność organizmu męskiego do osiągania seksualnych reakcji. Potencja u mężczyzn to odwzorowanie stanu seksualnej sprawności. Panowie, którzy się zmagają z zaburzeniem potencji. Chodzi o możliwość osiągnięcia satysfakcjonującego wzwodu oraz odbycia stosunku, stosując różnego rodzaju środki. Na środki farmakologiczne typu Kamagra czy też Viagra zawsze jest czas. Jednak warto najpierw wyjść od metod naturalnych. Genialne są zioła stymulujące potencję. Kuracja ziołami pomocna może być w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Jednak pod warunkiem, że nie cierpią one na poważne ogólnorozwojowe choroby, a problemy seksualnej natury zdarzają się bardzo nieregularnie. Poniżej mamy listę ziół, które poprawiają potencję.

Korzeń żeń-szenia

Naukowcy odkryli, że żeń-szeń znacznie zwiększa syntezę właśnie tlenku azotu. Jest to czynnik nieodzowny wręcz w procesie erekcji. Wspomaga rozkurcz krwionośnych naczyń w jamistych ciałach penisa. Powoduje dzięki temu znacznie zwiększony do prącia dopływ krwi. Substancjami najważniejszymi, które w tej roślinie się znajduje to tak zwane ginsenozydy. Żeń-szeń działa:

  • pobudzająco,
  • przeciwstresowo.
  • znacznie na działanie gruczołów, które produkują hormony.
Na pewno nie wolno nam bez żadnych ograniczeń stosować środków z żeń-szenia. Posiada on przecież silne pobudzające działanie. Osoby przyjmujące leki, które są przeciwzakrzepowe oraz osoby z ciśnieniem wysokim nie powinny stosować w ogóle preparatów z żeń-szenia.

Korzeń Maca oraz Palma sabałowa

Maca jest rośliną, która uprawiana jest dokładnie w Andach. Zawiera witaminę C, witaminy z grupy B, cynk, aminokwasy, mangan, żelazo, sterole oraz miedź. Korzeń Maca dostępny jest w proszku czy też w postaci kapsułek. Roślina ta znacznie zwiększa liczbę plemników, wzmacnia ich ruchliwość, zwiększa libido oraz zmniejsza znacznie problemy z erekcją. Zgodnie z tradycyjną medycyną sabałowa palma posiada bardzo silne właściwości, które pobudzają potencję, ponieważ podnosi poziom we krwi testosteronu. Ta roślina obniżyć także może zły cholesterol. Wspomaga dodatkowo pracę krążenia. Palma sabałowa swoje właściwości zawdzięcza chemicznym składnikom. Chodzi o takie składniki, które wpływają pozytywnie na komórki dokładnie prostaty. Przede wszystkim stosuje się ją w stanach łagodnych rozrostem krokowego gruczoły oraz także jako składnik preparatów, które wzmacniają potencję.

Pustynna damiana oraz miłorząb japoński

Pustynna damiana jest używana w leczeniu bezpłodności oraz impotencji. Ta roślina znacznie zwiększa ukrwienie płciowych narządów oraz także reguluje hormonalną gospodarkę organizmu. Stąd właśnie jej popularność u mężczyzn z erekcyjnymi zaburzeniami oraz z popędem płciowym. Pustynna damiana również posiada właściwości rozluźniające, antydepresyjne oraz łagodzi lękowe stany. Jeśli chodzi o miłorząb japoński to roślina ta jest bardzo bogata we flawonody. Wzmacnia tym samym płciowy popęd. Wyciąg wzmaga przepływ krwi do płciowych narządów. Dzięki tej roślinie wzrasta możliwość osiągania wzwodu.

Lukrecja, polskie zioła, buzdyganek naziemny

Korzeń lukrecji jest niesamowicie bogaty w liczne witaminy z grupy B, witaminy E, biotynę, minerały oraz lecytynę. Bardzo korzystnie one wpływają na procesy, które są związane z dokładną przemianą materii. Lukrecja znacznie pomaga na nerwicę jak i także na walkę ze stresem. Zwiększa się przez to ochota na odbywanie seksualnych aktów. Do leczenia seksualnego popędu można stosować z powodzeniem naprawdę polskie zioła. Do walki z libido obniżonym stosować można na przykład: lubczyk, kozie ziele, liść pokrzywy, nasiona kozieradki czy też owies. Lubczyk zawiera olejki eteryczne, kumarynę oraz żywicę. Rozszerzają one krwionośne naczynia. Wspomagają one osiągnięcie seksualnego podniecenia. Kozie ziele pobudza produkcję hormonu testosteronu. Zwiększa zatem przepływ krwi do męskiego prąca oraz wzmacnia erekcję. Owiec z kolei powstrzymuje powiększenie się krokowego gruczołu. U mężczyzn zwłaszcza w zaawansowanym wieku pobudza płciowy popęd oraz wzmacnia pracę nerwowego systemu. Nasiona kozieradki obniżają we krwi glukozę. Zwiększa się zatem we krwi testosteron. Buzdyganek naziemny zawiera hormon naturalny na potencję. Ze względu na samą obecność w składzie właśnie protodioscyny mówi się o roślinie jako o naturalnym afrodyzjaku. Wzmacnia oraz wspomaga erekcję. Również może wpływać na sam wzrost testosteronu we krwi.

Kamagra – gdy zioła nie pomogą

Gdy nie pomogą zioła możemy sięgnąć po lek Kamagra. Kamagra naprawdę daje piorunujące efekty, ale tak naprawdę jest to już środek farmakologiczny. Jednak nie jest to lek, który niesie za sobą jakieś większe skutki uboczne. Są to skutki uboczne raczej łagodne, krótkotrwałe jak i także nasilone w sposób umiarkowany. Musimy jednak mieć świadomość ich występowania i w razie czegoś o nich wiedzieć. Nie możemy być przerażeni oraz nie możemy się niepotrzebnie nakręcać. Nie jest to absolutnie do przyjęcia.
Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *