Serwis i części do iPhone’a

IPhone to jedno z najpopularniejszych urządzeń elektronicznych wszechczasów. Apple Inc. to amerykańska korporacja technologiczna warta wiele miliardów dolarów z siedzibą w Cupertino w Kalifornii, która projektuje, rozwija i sprzedaje elektroniczne produkty konsumenckie. Główne linie produktów firmy to iPod i jego linia iPod. IPhone wraz z App Store stał się globalnym fenomenem.

Jeśli masz iPhone’a i potrzebujesz serwisu iPhone’a, dostępnych jest kilka opcji. Jeśli Twój iPhone działa nieprawidłowo i wymaga naprawy, musisz wysłać telefon do firmy Apple w celu naprawy. Jeśli Twój iPhone wykracza poza możliwości Apple do naprawy, możesz znaleźć firmy poza gwarancją, które naprawią go za rozsądną cenę. Ci dostawcy poza gwarancją oferują również gwarancję na iPhone’a. Należy jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na tę opcję, mogą się wiązać dodatkowe koszty.

Jednym z powodów, dla których warto skorzystać z usług dostawcy usług pogwarancyjnych dla swojego iPhone’a, jest uszkodzenie iPhone’a w wyniku wypadku. W przypadku większości rodzajów uszkodzeń, takich jak zadrapania, prawo konsumenckie zezwala na https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/8/wymiana-szybki-iphone złożenie wniosku gwarancyjnego do Apple w ramach planu Applecare. Jeśli Twój telefon zostanie naprawiony, a nadal jesteś objęty gwarancją, możesz zgłosić roszczenie do Apple w ramach planu Applecare. W ramach tego planu Apple sprawdzi i naprawi Twój iPhone bez pobierania opłat. Jednak plan Applecare ma pewne ograniczenia.

Jeśli Twój iPhone zostanie uszkodzony w wyniku wypadku lub zalania, nie będziesz mógł złożyć roszczenia gwarancyjnego. Gwarancja Apple obejmuje tylko przypadki wad wykonania. Jeśli masz iPhone’a uzyskanego w ramach umowy Apple lub aplikacji Apple na iPhone’a, nie będziesz mógł zgłosić roszczenia gwarancyjnego. Podobnie, jeśli masz iPhone’a, który nie został zakupiony w ramach umowy Apple, możesz nie być objęty żadną usługą Apple.

Dowiesz się, czy Twój iPhone jest objęty gwarancją Apple czy planem Applecare,

kiedy skontaktujesz się z firmą w celu zgłoszenia problemu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest sprawdzenie w stanowym urzędzie ochrony konsumentów, czy stan ma oficjalną usługę online dla iPhone’a, która może pomóc w rozwiązaniu problemów. Numer infolinii zwykle prowadzi do autoryzowanego sprzedawcy Apple lub do autoryzowanego centrum serwisowego Apple. W oparciu o stanowe biuro ochrony konsumentów może być konieczne przedstawienie dowodu, że Twój iPhone jest objęty ich programem.

Jeśli masz starszy model iPhone’a, być może będziesz musiał zapłacić część kosztów zakupu nowego iPhone’a, a także koszt gwarancji domowej. Koszt gwarancji plus część opłaty plus wszelkie obowiązujące podatki mogą być całkowitą kwotą, którą musisz zapłacić, nawet po wygaśnięciu umowy. W takim przypadku okres gwarancji jest zwykle ograniczony do trzech lat. W przypadku użytkowników biznesowych lub często używanych modeli biznesowych lub modeli, które są bardzo drogie, bardziej przydatna może być gwarancja Apple lub plan ochrony.

Jeśli Twój iPhone zostanie uszkodzony w wyniku wypadku, być może będziesz musiał pokryć wszystkie koszty naprawy w domu, a także opłatę za wymianę iPhone’a w domu. Ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami jest objęta programem Apple Care, który kosztuje 99 USD rocznie. Możesz również uzyskać ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami z dodatkowego iPhone’a, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dwa iPhone’y. Jeśli Twój iPhone zostanie skradziony, możesz kupić zupełnie nowy bezpłatnie w Apple Store. Możesz także kupić nowy iPhone online i wysłać go bezpośrednio do domu.

Usługi te można wykorzystać w przypadku przypadkowego uszkodzenia lub napraw, które muszą zostać wykonane z powodu wad fabrycznych. Twoja umowa może określać rodzaje napraw, które możesz uzyskać, aw większości przypadków powinieneś być objęty ubezpieczeniem za wszelkie szkody. Jednak ograniczenie to zwykle polega na opłaceniu franszyzy. Jeśli zdarzy się, że masz dobry zakres gwarancji, nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe naprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like