Balkoniki, kule, wózki inwalidzkie – koszt zakupu tego typu sprzętu ortopedycznego może być bardzo wysoki. Jak zaoszczędzić, gdy nie będzie korzystało się z niego stale? Rozwiązanie to wynajem.

Balkoniki, kule, wózki inwalidzkie – koszt zakupu tego typu sprzętu ortopedycznego może być bardzo wysoki. Jak zaoszczędzić, gdy nie będzie korzystało się z niego stale? Rozwiązanie to wynajem.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego – kiedy warto?

Sprzęt ortopedyczny można wynająć, dlatego nie trzeba kupować go na własność. Jest to wygodna opcja, biorąc pod uwagę jego łatwą dostępność oraz niskie ceny.

Wynajęcie sprzętu medycznego sprawdza się w wielu przypadkach, między innymi u osób z urazami jak złamania i zwichnięcia kończyn, po operacjach, w trakcie rehabilitacji, dla seniorów oraz dla osób z niepełnosprawnościami.

W ofercie wypożyczalni sprzętu ortopedycznego można znaleźć między innymi:
– Wózki inwalidzkie w różnych wariantach,
– Kule ortopedyczne łokciowe,
– Łóżka rehabilitacyjne,
– Balkoniki,
– Szyny CPM – do ćwiczeń kończyn dolnych.

Gdzie wynająć sprzęt ortopedyczny?

Usługi w tym zakresie świadczy wypozyczalnia sprzetu ortopedycznego, rehabilitacyjnego lub medycznego, która może zaprezentować swoim klientom szeroką gamę produktów przeznaczonych do stosowania w wielu dolegliwościach.

W wypożyczalni sprzętu ortopedycznego umowę najmu zawiera się na określony czas, także z opcją przedłużenia okresu najmu. Pracownicy wypożyczalni zapewniają przy tym kompleksową pomoc w zakresie doboru sprzętu, jego dostawy oraz prezentacji obsługi. Wypożyczalnia może też zaoferować sprzęt zastępczy w razie awarii tego obecnie używanego.

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu ortopedycznego?

Koszty związane z wynajmem sprzętu ortopedycznego są z rodzajem wybranego sprzętu oraz czasem najmu.

Koszt miesięcznego wynajmu sprzętu to wydatek od około 40 złotych za kule do ponad 150 złotych za łóżko rehabilitacyjne. Dodatkowo konieczne może być wpłacenie kaucji za sprzęt.

Dokładne informacje związane z kosztem wynajmu sprzętu ortopedycznego w wypożyczalni można znaleźć na jej stronie internetowej, uzyskać telefonicznie albo na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like