Klinika VESUNA działa prężnie na rynku medycyny estetycznej od wielu lat i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Małopolski. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej i laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd i kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

VESUNA składa się z dwóch nowoczesnych Klinik Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – na ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Obie placówki zostały wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowatorskie, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów podczas zabiegu powiekszanie pośladków kraków.

Profesjonalny personel Kliniki VESUNA stawia tylko na sprawdzone, przebadane preparaty, z polskimi, światowymi certyfikatami świadczące o ich jakości.

 

Klinika VESUNA śledzi na bieżąco trendy oraz technologie, które pojawiają się na rynku. Co oczywiście wpływa na bogatą ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii czy ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE oraz FDA.

 

Pracownicy Kliniki podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed samym zabiegiem mogą oni skorzystać z profesjonalnych konsultacji z wykwalifikowanym personelem Kliniki. Faktem jest, że konsultacje stwarzają doskonałą możliwość dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W trakcie zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować swoim pacjentom optymalny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które dla Kliniki ma ogromne znaczenie.

Nieskrywany entuzjazm pacjentów z efektów zakończonej terapii lub zabiegu i uśmiech na ich twarzach jest kołem napędowym Kliniki VESUNY. Właśnie z tego powodu personel stale podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#powiekszaniepośladkówkraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like