Decyzja o zaręczynach to dla wielu osób bardzo ważna decyzja i krok w życiu. Dlatego też część osób decydujących się na oświadczyny chce, aby wydarzenie to przebiegło idealnie.

Zaręczyny – warto na początku wybrać czas i miejsce, kiedy chcemy się oświadczyć

Warto pamiętać o istotnych kilku czynników, które mogą sprawić, że oświadczyny będą spełnieniem marzeń i niesamowitym momentem, który będziemy pamiętać niemal do końca życia. O czym dobrze jest  pamiętać, kiedy zaczynamy planować całe przedsięwzięcie? Przede wszystkim należy ustalić czas i miejsce, kiedy chcemy wykonać ten krok. Opcji jest bardzo wiele, dlatego tutaj przede wszystkim należy kierować się prywatnymi preferencjami. Jeśli mamy wspólne ulubione miejsce – w górach, nad morzem, nad jeziorem, knajpę czy nawet przestrzeń w domu – to właśnie tam warto się oświadczyć. Miejsce to powinno budzić jedynie pozytywne skojarzenia i być dla pary wyjątkową przestrzenią, zarezerwowaną dla prywatnych wspomnień. Może być to również niesamowity wyjazd – wyprawa, którą oboje planowaliśmy od tygodni, a wisienką na torcie będzie właśnie moment oświadczyn. Warto zastanowić się także w jakim czasie chcemy zorganizować takie wydarzenie – zaprosić przyjaciół, rodzinę czy spędzić ten czas jedynie we dwoje. Wszystko to powinno być uzależnione od tego jaki klimat lubimy, jaka forma świętowania jest nam najbliższa. Dobrze jest także zastanowić się nad tym w jakiej porze roku chcemy się oświadczyć. Dla wielu osób anturaż przyrodniczy pełni bardzo ważną rolę.

Ręcznie wykonany pierścionek zaręczynowy – biżuteria i rękodzieło

Oczywiście gwoździem programu powinien być wyjątkowy pierścionek zaręczynowy na zamówienie. Tutaj wiele osób ma zazwyczaj dylemat zastanawiając się nad tym, co wybrać i na co postawić. Opcji jest bardzo wiele – z jednej strony możemy wybrać jedną z popularnych sieci jubilerskich i tam nabyć pierścionek lub możemy postawić na zupełną unikatowość i na fakt, że nikt poza naszą wybranką nie będzie miał takiego egzemplarza. Tutaj z pomocą przychodzą rzemieślnicy, którzy samodzielnie wyrabiają różnego rodzaje biżuterii. Ręcznie robiony pierścionek zaręczynowy z pewnością docenią wszystkie kobiety, które na co dzień stawiają na rękodzieło i wyjątkowość. Jeśli nasza wybranka preferuje kupować wyroby rzemieślnicze zamiast ich marketowych odpowiedników, nabywać produkty na targach staroci a biżuterię u ulubionych wyrobników, wówczas świetnym pomysłem będzie pójście tym tropem i zakup unikatowego, ręcznie wykonanego pierścionka zaręczynowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like